Головна


Народився 17 липня 1987 році у с. Хоньківці, Могилів-Подільського району Вінницької області. З 1993 по 2004 рік навчався у Хоньковецькій СЗШ I-III ступенів, та був нагороджений золотою медаллю за високі досягнення у навчанні.
З 2004 по 2010 рік навчався у Вінницькому державному педагогічному університету ім. Михайла Коцюбинського на природничо-географічному факультеті та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія» та здобув магістра педагогічної освіти.
З 2010 року працюю вчителем географії, біології, хімії у Вінницькому центрі професійно-технічної освіти технологій та дизайну http://vinprofcenter.org.ua
Викладач I категорії.
Проблема, над якою працюю: «Активізація пізнавальної діяльності та розвиток творчих здібностей учнів на уроках, шляхом впровадження інноваційних технологій»
Моє педагогічне кредо:
«Учитель не той, хто вчить, а той - у кого вчаться»
Посів І місце та нагороджений громотою у конкурсі «М.І. Пирогов – видатний хірург та науковець» та ІІ місце  конкурсі «Intel-Eko-Україна».
Отримав сертифікат за участь в обласному конкурсі серед викладачів закладів професійно-технічної освіти на кращі розробки уроків у формі змішаного навчання із загальноосвітніх предметів " Біологія і екологія", "Хімія" та "Географія".
Отримав сертифікат за успішне проходження освітнього серіалу "Онлайн-сервіси для вчителів"
Пройшов тестування на національній онлайн-платформі. Дія. Цифрова освіта. Цифрограм для вчителів. Отримав електронний сертифікат. Рівень цифрової грамотності високий С.
Отримав сертифікат за успішне проходження освітнього серіалу "Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану".
Брав участь у 5 щорічному Всеукраїнському пізнавальному конкурсі, приуроченому до Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи та спрямованого на підтримку антибулінгової політики нашої країни - "Я - Людина!"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Виховні години

« Твоє здоров’я у твоїх руках». Ведучий 1.  Хіба над нами не склепіння неба,         Хіба навколо це не білий світ? Питаю вас: що ...